Asukas- ja aluetoiminta

Yhteystiedot

Sirkiä Juhani puheenjohtaja
Ratsukatu 5
53600 Lappeenranta
juhani.sirkia@quicknet.inet.fi
p. 040 5725530

Facebook

Klikkaa alla olevaa linkkiä ja pääset Leirin ja Pallon Facebook -sivulle.

Työtä nuorille

Nuori 15-17-vuotias!  Oletko Leirin tai Pallon asuva ja vailla kesätyötä?  Laita itsestäsi tietoa 15.6.2017 mennessä. Katsotaan jospa Sinullekin löytyisi "talkkarin" tehtäviä. Laita sähköpostilla juhani.sirkia@outlook.com

       » Lähetä sivu ystävälle

Leirin ja Pallon kaupunginosayhdistyksen johtokunta

Sirkiä Juhani puheenjohtaja
Ratsukatu 5
53600 Lappeenranta
juhani.sirkia@quicknet.inet.fi
p. 040 5725530

 

Malinen Veikko varapuheenjohtaja
Lentäjäntie
53600 Lappeenranta
veikko.malinen@pp1.inet.fi
p. 040 529005

 

Niiranen Pauli
Lönnrotinkatu 7 as 13
53600 Lappeenranta
pauli.niiranen@jippii.fi
p. 0500 252705

 

Reinikainen Anja
Suonionkatu 19 B 8
53600 Lappeenranta
anja.reinikainen@elisanet.fi
p. 040 7595237

 

Kivensalo Kaija
Suonionkatu 23 E 39
53600 Lappeenranta
p. 040 5286914
kaija.kivensalo@elisanet.fi

 

Kari Korpela

Ihalankatu 7

53600 Lappeenranta

p.

kari.j.korpela@gmail.com

 

Tarja Myllärinen

X

53600 Lappeenranta

p. 044 3478080

tarja@tarjamyllarinen.fi

 

Maarit Vento

X

53600 Lappeenranta

p. , 040 554 0036

maarit.vento@esaimaa.fi

 

 

 

 

Elli Matkonen (rahastonhoitaja)
elli.matkonen@tili-ja-isannnointi.inet.fi
p. 050 3088272

 

Olli Sääski
Kasarmikatu 23 A 6
53600 Lappeenranta
olli.saaski at elisanet.fi
p. 050 3203271

 

Buuri Simo  Pallonpoikien edustaja
Saaratie 11 A 6
53900 Lappeenranta
p. 0400 558230

 

 

Verkkosivujen  ylläpitäjät
juhani.sirkia@quicknet.inet.fi  ja
posti at jyrkinen.fi